MagazynyOferta Inwestycyjna

Szczecin jest położony na skrzyżowaniu szlaków wszystkich rodzajów transportu. Stanowi ważny międzynarodowy węzeł transportowy na trasie transeuropejskiego korytarza transportowego północ-południe od południowej Skandynawii przez szlak odrzański, Czechy, Austrię do portów morza Śródziemnego. To doskonałe położenie docenia coraz więcej firm z branży logistycznej.

W III kwartale br. najwięcej nowej powierzchni magazynowej dostarczono w Szczecinie, gdzie do użytku oddano magazyny dla Amazon (161 tys.m) i Zalando (130 tys. m)” ten cytat z raportu Colliers "Markets Insight" za III kwartał 2017 roku jasno pokazuje Wam w jakim miejscu znajdujemy się, jeśli chodzi o powierzchnię magazynową. Ciągle się rozrastamy, a Szczecin staje się jednym z największych centrów logistycznych w Polsce!

48 tys. m2 powierzchnia w budowie 500 tys. m2 rynek powierzchni magazynowych 15 tys. m2 istniejąca wolna powierzchnia 2,60 EUR/mc średni zakres czynszówefektywnych 0,90-1,10 EUR opłata serwisowa 1m2/miesiąc 291 tys. m2 powierzchnia oddana w okresie III kwartale 2017 r.
Biurowce
Miasto oferuje
Specjalna Strefa Ekonomiczna